~*The STARS we love*~

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ~*The STARS we love*~ » Фан-арт » Где можно заказать создание мобильного приложения?


Где можно заказать создание мобильного приложения?

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Всем привет! Где можно заказать мобильное приложение? Посоветуйте хорошие  ИТ-агентства

0

2

Есть тендерная площадка workspace где Вы сможете разместить свое задание, условия, сроки выполнения. А уже из тех ИТ-компаний и агентств которые откликнутся, будете выбирать с кем работать.  На сайте есть раздел, где можно посмотреть кейсы агентств Я благодаря этой площадке нашел агенство по рекламе, сотрудничаю уже с ними уже больше года, работают отлично

0

3

А как клонировать приложение в смартфоне Huawei, не подскажете?

0

4

Подскажу, советую воспользоваться пошаговой инструкцией с полезного портала, которая мне помогла разобраться на смартфоне Huawei как клонировать приложение https://huaweigid.ru/blog/drugoe/priloz … honor.html. Каждый этап сопровождается картинкой, так что вы без проблем сделаете копию нужного вам приложения на устройстве.

0

5

Я вже давно думаю про те, як покращити онлайн-присутність моєї компанії. Хочу замовити послуги інтернет-маркетингу, але ще не визначився, де це робити. Мені важливо, щоб маркетингова компанія надавала комплексні послуги, оскільки я хочу мати всебічний підхід до просування моєї продукції чи послуг. Бажано, щоб вони враховували всі сучасні тенденції у світі інтернет-маркетингу. Також важливо, щоб ці послуги були доступними і для невеликих бізнесів, як мій. Чи можете ви порадити, де краще замовити такі послуги інтернет-маркетингу?

0

6

Якщо вам потрібні якісні та комплексні послуги інтернет-маркетингу https://artjoker.ua/uslugi/kompleksnyy- … marketing/ , то вам варто розглянути сайт компанії, яка точно спеціалізується на розвитку інтернет-бізнесу і надає повний спектр маркетингових послуг, спрямованих на підвищення вашої онлайн-присутності та збільшення прибутковості. Вони мають багаторічний досвід роботи з різними клієнтами і пропонують індивідуальний підхід до кожного проекту, знають всі сучасні тренди і стратегії, щоб допомогти вам досягти вашої мети в інтернет-маркетингу.

0


Вы здесь » ~*The STARS we love*~ » Фан-арт » Где можно заказать создание мобильного приложения?